KONTAKT

Uncategorised

DG TACHOV - KONTAKT

  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 6464

TACHOV

Tel.: +420 724 413 311

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KVALITNÍ OCHRANA VAŠICH RUKOU PRO KAŽDOU PROFESI

  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 3848

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách DG TACHOV s.r.o.

Naše společnost DG TACHOV s.r.o. je jediný výrobce máčených pracovních rukavic v České republice a jeden z mála stále působících v Evropě. Nabízíme kvalitní máčené pracovní rukavice v různých velikostech, barvách a délkách. Rukavice z Tachova máčené v pastách PVC mají široké použití ve všech odvětvích průmyslu, výroby i v domácnostech a poskytují vysokou úroveň ochrany před mechanickými, chemickými a biologickými risiky. Všechny odpovídají standardům EN 420, EN 374 a EN 388. Výrobní linky DG Tachov jsou použitelné i pro relativně menší výrobní série. Tak mohou být přizpůsobeny i speciálním požadavkům zákazníků při přísné kontrole kvality.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodných máčených pracovních rukavic, neváhejte nás nezávazně kontaktovat mailem nebo telefonem a naši odborní pracovníci vám rádi vyhoví při řešení vašich požadavků.

Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkům ucelený sortiment, profesionální přístup, kvalitní výrobky za konkurenceschopné ceny a především být svým zákazníkům spolehlivým partnerem v oblasti osobních ochranných prostředků, a právě proto pouze u nás si vyberete spolehlivé ochranné pracovní rukavice pro jakoukoliv činnost, které účinně ochrání své ruce.

Naší hlavní prioritou je především spokojenost našich zákazníků a proto se rádi přizpůsobíme jejich požadavkům. Zasíláme zboží již od 200 kusů, výběru barvy, velikosti, apod.)

PVC DIPPED GLOVES Z TACHOVA
Výroba byla zahájena v roce 1968. Radikální obnova celé továrny byla započata v roce 1999. Modernizace výrobních postupů ve spolupráci se zahraničními i domácími odborníky a kvalifikace a zkušenosti zaměstnanců zajišťují standardní kvalitu výroby.
Toxické ftaláty jsou v ochranných rukavicích DG Tachov nahrazeny moderními změkčovadly doporučenými odborníky firem BASF a LANXESS.
Výrobní linky DG Tachov jsou použitelné i pro relativně menší výrobní série. Tak mohou být přizpůsobeny i speciálním požadavkům zákazníků při přísné kontrole kvality.
Standardní výrobní program zahrnuje více než 100 položek v různých velikostech, barvách a délkách.

Na projekt
„POSÍLENÍ EXPORTU SPOLEČNOSTI DG TACHOV SKRZE ZAHRANIČNÍ VELETRHY“ je poskytnuta finanční podpora od Evropské Unie.
Intersec Dubai (UAE 2016)
National Hardware Show Las Vegas (USA 2016)
Expoprotection (Paris 2016)
Intersec Dubai (UAE 2017)

A+A Düseldorf (Germany 2017)

unie

DŮVODY PROČ K NÁM

TACHOV


Tel.: +420 724 413 311
E-mail: dgtachov@dgtachov.eu

                                                                                                   - Výroba PVC rukavice a návleků na obuv
- Akceptace objednávek menšího množství (2000 párů)
- Rychlost dodání již od (1 týdne)
- 100% kontrola kvality
- Formy na rukavice, které jsou anatomicky tvarované
- Bezftalátová výroba
- Individuální přístup – možnost úpravy rukavice na základě požadavku zákazníka (délka a velikost rukavice, použitá podšívka, úprava povrchu, atd.
- Poradenství a konzultace