V naší kategorii CHEMICKÉ PRACOVNÍ RUKAVICE si můžete vybrat z několika druhů kvalitních máčených, chemicky velmi odolých rukavic. Tyto rukavice vyrábíme z kvalitních a spolehlivých materiálů, které vaše ruce ochrání před chemickými i mechanickými riziky. Jsou vhodné při práci ve stavebnictví, v chemickém průmyslu, v rybářském průmyslu, dále najdou své uplatnění i v domácnosti nebo při různých úklidových prací v chemickém zařízení. Chemicky odolné rukavice neobsahují ftaláty, mají výborné úchopové vlastnosti, jsou flexibilní za tepla i chladu a také vynikají svou citlivostí.
Pracovní rukavice, které vám dále chceme nabídnou, jsou máčené pracovní rukavice vhodné pro práci ve stavebnictví.Tyto rukavice vyrábíme z kvalitního polyvinylchloridu bez příměsi ftalátů v různých velikostech, barvách a délkách. Tyto rukavice poskytují novou úroveň obratnosti, zaručí vám vysokou citlivost a komfort při práci, jsou poddajné, pohodlné, mají vynikající úchopové vlastnosti a jsou vybavené systémem ANTI SLIP – proti prokluzu.Jsou vhodné při práci ve v těžkém průmyslu, v chemickém průmyslu, dále najdou své uplatnění při práci s kontaminovanými díly nebo stavebním průmyslu.
Máčené pracovní PRŮMYSLOVÉ RUKAVICE vyrábíme z kvalitního polyvinylchloridu bez příměsi ftalátů v různých velikostech, barvách a délkách. Tyto pracovní rukavice poskytují novou úroveň obratnosti, zaručí vám vysokou citlivost a komfort při práci, jsou poddajné, pohodlné a mají vynikající úchopové vlastnosti. Jsou vhodné při práci ve stavebnictví, v těžkém průmyslu, v chemickém průmyslu, dále najdou své uplatnění při práci s kontaminovanými díly a především při práci v kanálech.Průmyslové máčené pracovní rukavice vyrábíme v provedení s návlekem, manžetou, s dlouhým rukávem nebo se zimní kožešinovou vložkou a návlekem.
Naše společnost DG TACHOV s.r.o. vám dále nabízí pracovní rukavice, které jsou vhodné pro práci v POTRAVINÁŘSKÉM PRŮMYSLU. Tyto rukavice vyrábíme z kvalitního polyvinylchloridu bez příměsi ftalátů v různých velikostech, barvách a délkách.Tyto pracovní rukavice poskytují novou úroveň obratnosti, zaručí vám vysokou citlivost a komfort při práci, jsou poddajné, pohodlné a mají vynikající úchopové vlastnosti. Dále vaše ruce spolehlivě ochrání proti mechanickému zatížení, jsou flexibilní za tepla i chladu, velmi dobře tepelně izolují a v neposlední řadě vás také ochrání před biologickými vlivy.
Naše společnost DG TACHOV s.r.o. vám v kategorii TERMO RUKAVICE nabízí kvalitní pracovní rukavice, které vám díky vysoce odolnému materiálu proti nízkým teplotám zajistí, že vaše ruce budou neustále v teple.Jsou vhodné především při práci v chladících a mrazících skladech, pro práci v lesnictví a zemědělství nebo při zimním rybolovu.Jejich hlavní předností je vysoká ohebnost i při nízkých teplotách, vyjímatelná podšívka, zdrsněný povrch a stejně tak, jako všechny naše rukavice, jsou vyrobeny bez ftalátů.
Naše společnost DG Tachov s.r.o. Vám nabízí PVC návleky na obuv. Tyto návleky je možno opakovaně používat, jsou pratelné, mají protiskluznou podrážku, a zajišťují snadnou manipulaci při navlékání a sundávání. Dále nabízíme 5 universálních velikostních řad. Návleky neobsahují ftaláty. Rovně nabízíme možnost výroby v antistatické verzi. Návleky od DG Tachov je možnou využít ve velice široké škále odvětvích, naší zákazníci využívající návleky DG Tachov je z potravinářského, chemického, elektrárenského průmyslu, zdravotnictví a farmacii, dále v laboratorních zařízení, atd. Zajímaným tipem pro naše zákazníky může být i možnost využití ve firmách, které se zabývají úklidovým servisem, atd.